26 maja 2013

NIVEA Pure & Natural

Ostatnio dokonałam małego uzupełnienia w łazienkowej szafce. Skusiłam się na kilka promocji, bo te uwielbiam robiąc zakupy. :)

W poniedziałek do lidlowego koszyka wpadło kilka maseczek, bo pojemnik już świecił pustkami. Uznałam, że cena kusząca, a warto wypróbować coś nowego. Dodatkowo skusiłam się na sól do kąpieli stóp. W tej półce jakoś nie mogę znaleźć niczego co by mnie urzekło. Tego samego dnia trafiłam też do Rossmanna - kocia miska też domagała się zawartości. Poza saszetkami wzięłam szampon. Jakaś nowość.
NIVEA Pure & Natural
Balsam z BIO olejkiem arganowym 
dla skóry normalnej i suchej
Mleczko z BIO olejkiem arganowym i olejkiem jojoba 
dla skóry bardzo suchej
Moje wrażenia:
Balsam i mleczko przede wszystkim pięknie pachną, nie nachalnie dzięki czemu nie gryzą się z perfumami, czego osobiście nie znoszę. Lekka konsystencja sprawia, że idealnie się wchłaniają i nie zapychają. Są w sam raz po porannym prysznicu, takie orzeźwiające i nie kleją się na skórze. Skóra po nich jest dobrze nawilżona. Przy innych balsamach muszę je stosować codziennie, tutaj spokojnie wystarczy co drugi dzień w związku z czym są wydajniejsze. Na pewno wrócę do tego produktu.

Ogólna ocena: 10/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz :)