9 maja 2015

10 miesięcy

Synku...

To już 10 miesięcy, jak jesteś z nami. Każdego dnia dajesz nam radość i nowe siły, a Twój uśmiech jest najpiękniejszym prezentem...

Jesteś naszym największym Szczęściem.Jeszcze tylko dwa miesiące i będziemy świętować pierwsze urodziny. Planujemy imprezę na ogrodzie, oby tylko pogoda dopisała i wszystko poszło zgodnie z planem. Kto wie, może Antoś na swój roczek podrepcze? Chodzenie przy meblach idzie mu coraz lepiej i coraz bardziej kombinuje. Momentami trudno Go upilnować, jest taki szybki. Wieczorami padam na twarz.

Długość ciała: 80 cm
Waga: 10,400 g
Ubranka: rozmiar 80
Zęby: dwie dolne jedynki
Umiejętności: swobodne stanie przy meblach, przemieszczanie się przy meblach, mówienie we "własnym" języku, samodzielne siadanie w każdych warunkach, zadzieranie nóżek, żeby dostać się wyżej, zdejmowanie wszystkiego z blatów i otwieranie wszelakich szaf, szuflad i lodówki, samodzielne jedzenie stałych posiłków wychodzi coraz lepiej, samodzielne picie mleka z butelki.
6 komentarzy:

 1. Gratulacje i wszystkiego dobrego! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrząc wstecz zawsze wydaje się, że zleciało ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieciaczki coraz trudniej upilnować :) już nie jest tak łatwo, że położone zawsze znajdą się w tym samym miejscu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja Ninka za chwilę będzie miała rok i miesiąc, od miesiąca chodzi i niestety co chwila gdzieś ma kontuzję :( ciężko upilnować, nawet jak się jest obok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raz siedzialam tuż obok i nie ustrzegłam od upadku :(

   Usuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz :)