5 czerwca 2015

Kuracja z preparatem doustnym Latopic

Jakiś czas temu zgłosiłam się do testów konsumenckich preparatu przeznaczonego do postępowania dietetycznego w alergii pokarmowej i w atopowym zapaleniu skóry. W marcu otrzymaliśmy informację o zakwalifikowaniu, a parę dni później kurier dostarczył nam zestaw doustnego preparatu Latopic, który zapewnia 3-miesięczną kurację. W paczce poza preparatem doustnym było również kilka próbek kremu do twarzy i ciała Latopic.

Kurację rozpoczęliśmy następnego dnia po otrzymaniu przesyłki. Obecnie jesteśmy już w połowie ostatniego opakowania i muszę przyznać, że efekty są. Alergia na białka mleka krowiego u mojego Synka ustępuje. Powoli wprowadzaliśmy produkty zawierające alergen i póki co nie ma skutków ubocznych. Oczywiście nie są to jakieś duże ilości i nadal jemy ostrożnie, ale nie powtórzyła się sytuacja sprzed 5 miesięcy, a to najważniejsze. Więcej o efektach i samym preparacie napiszę, jak skończymy kurację.8 komentarzy:

 1. Najważniejsze, że coś pomagają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby za jakiś czas alergia była tylko wspomnieniem. :)

   Usuń
 2. JA podchodzę ostrożnie do preparatów, ale trzeba przyznać, że czasem one działają, a zdarza się też, że działa efekt placebo! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie też ostrożnie podchodzę do takich specyfików, ale kiedy już nic nie pomagało, a słyszalam sporo dobrych opinii, to postanowiłam spróbować. Nie wiem czy to alergia mija sama z siebie czy pomógł Latopic. Najważniejsze, że jest lepiej. :)

   Usuń
 3. O... cieszę się! Oby kuracja przyniosła jak najlepsze efekty ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niebawem koniec i zobaczymy :)

   Usuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz :)