5 sierpnia 2015

Nowa bryka

Zakupiliśmy nowy pojazd dla Synka. Spacerówka z 3w1 spisywała się dobrze, ale potrzebowaliśmy czegoś mniejszego i lżejszego na wyjazdy i wypady do sklepu. Długo trwało, bo aż od kwietnia, nim wybraliśmy się do sklepu, żeby obejrzeć upatrzone dwa modele - EasyGo Nitro i Euro-Cart Ezzo, ale w końcu się udało. 

Niestety na miejscu okazało się, że nagle wszyscy upodobali sobie Ezzo i w sklepie nie ma już czego oglądać. Na magazynie również, więc zamówienie tez było niemożliwe. Pozostał Nitro, który bardzo nam się spodobał. Dobre wykonanie, ciekawy design, wózek zwrotny i lekki. Jednak Ezzo był bardziej kuszący o tyle, iż jego cena była sporo niższa. Stwierdziliśmy, że skoro to jeden i ten sam producent, to kupujemy Ezzo w ciemno przez internet, najwyżej odeślemy. W domu okazało się, że i to nie jest takie proste, bo wszędzie braki i trzeba czekać na wózek albo konkretny kolor. Ostatecznie znalazłam sprzedawcę z interesującym nas kolorem i wczoraj zamówiłam brykę. 

Dziś po 16-tej kurier dostarczył przesyłkę. Wózek okazał się bardzo dobrym wyborem. Jest porządnie wykonany, ma fajne kółka i hamulec (lepszy niż w dotychczasowej spacerówce), a także spory jak na parasolkę kosz. Materiał z którego wykonany jest wózek jest cieńszy niż w Nitro, ale wiedzieliśmy o tym i w sumie tego oczekiwaliśmy. Parasolka waży 7,9 kg, składa się do niewielkich rozmiarów, prowadzi się dobrze, radzi sobie z różnymi nawierzchniami. Uważam, że za te pieniądze to naprawdę dobry wybór.
7 komentarzy:

 1. Z wyglądu przypomina Cybexa ;) Dużo kosztował?
  My kupiliśmy Baby Joggera City Mini ZIP :) Jak na początek jestem zadowolona, choć brakuje mi w nim cholernie amortyzacji i na spacerach jestem niezmiennie wierna mojemu Dotty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. One praktycznie wszędzie kosztują 339 zł. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny, my teraz zainwestowaliśmy w wózek dla lalek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mam taki i też jest fajny

  http://allegro.pl/baby-design-spacerowka-travel-wozek-spacerowy-gr-i5187947808.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda na fajną brykę i dobrze, że taka lekka:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja się nie umiałam przyzwyczaić do spacerówki typowej parasolki, była niewygodna w podbijaniu dla mnie. Oby Wam wózek służył! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się nie umiałam przyzwyczaić do spacerówki typowej parasolki, była niewygodna w podbijaniu dla mnie. Oby Wam wózek służył! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz :)